Stichting Herberg De Waakzaamheid geeft nieuw boek uit
In mei 2012 zal de restauratie van het monumentale pand De Waakzaamheid klaar zijn. Ter gelegenheid daarvan zal er, dankzij Stichting Herberg De Waakzaamheid, een boek verschijnen over de complete historie van De Waakzaamheid: van herberg in 1626 tot dansmekka in de jaren nul.
De jazz- en popmuziekhistorie van De Waakzaamheid is enorm. Internationale jazzgrootheden en popsterren traden op in De Waakzaamheid naast talloze Zaanse acts.
Dansen met de Zaanse popgroep Salvo Titulo in De Waakzaamheid in 1967
De stichting Herberg De Waakzaamheid zoekt oude foto’s en beeldmateriaal voor het boek. Met name beeldmateriaal uit de periode 1950-1987 van jazz- en popgroepen die optraden in De Waakzaamheid is bijzonder welkom. Daarnaast zoeken wij ook foto’s die door de bezoekers zelf werden genomen tijdens muziekavonden in de Waakzaamheid.
U kunt de foto’s digitaal opsturen naar Rob Hendriks:
. met vermelding van de naam van de fotograaf.