Vereniging

Kwartetspel “Zaandijk” te koop

De kaarten zijn geschud. Het spel is vanaf nu te koop. In samenwerking met tekenaar Rob Witbaard is er  een speciaal  “Zaandijk” kwartetspel gemaakt, wat niet alleen op zaterdag 17 augustus op de Jaarmarkt op de kraam van de Historische Vereniging Koog-Zaandijk wordt verkocht, maar nu al te koop is (voor Eur 5,25) bij Chocolaterie De Cacaoboom, Lagedijk 142b in Zaandijk.  Het wordt een ”collector’s item”, want het zijn prachtige plaatjes.
Een gedeelte van de opbrengst gaat naar de viering van Zaandijk 525 op 13, 14 en september a.s.

Adriana van drukkerij De Top, tekenaar Rob Witbaard en voorzitter Ria Koopman zijn trots op het het Zaandijker kwartetspel.
Het was een hele klus om de spellen te vervoeren.
We hopen de 500 spellen snel te kunnen verkopen.
Anneke Steemers neemt het spel in ontvangst van Rob Witbaard.
Met veel enthousiasme werd het spel uitgeprobeerd.