Historische Vereniging Koog-Zaandijk

NIEUWS

Feestmiddag HVKZ 15 jaar in De Ontmoeting in Zaandijk was een groot succes

Het 15 jarig bestaan van de Historische Vereniging Koog-Zaandijk werd gevierd met een gevarieerd programma in de Ontmoeting in Zaandijk. De leden werden getrakteerd op heerlijke live muziek van the Two Faces, een  kostelijk toneelstuk getiteld “ de Koningin “ gespeeld door Margaret Tromp en Gré Berkhout van toneelgroep WTG uit Wormerveer en verschillende voor de meeste leden herkenbare historische filmpjes. Dit filmpjes werden getoond door Frans Hoving, hoofd Archief Zaanstad. 

Het was een gezellige hier en daar verrassende middag voor de leden zoals u op de foto’s kunt zien.

Er werd tussen de programmaonderdelen uitgebreid bijgepraat onder het genot van een hapje en een drankje
Het overzicht van de activiteiten van de HVKZ in de achterliggende 15 jaar werd goed bekeken
Genieten van de oude films die door Frans Hoving werden vertoond