Historische Vereniging Koog-Zaandijk

16 april: Lezing ’50 jaar Zaanstad, 1000 jaar kerken’ door stadsarcheoloog Piet Kleij

Op dinsdagavond 16 april om 19.30 uur vindt in de Vermaning in ZAANDAM een lezing plaats door stadsarcheoloog Piet Kleij.

Dit jaar bestaat Zaanstad 50 jaar. Een gelegenheid om de mooie Zaanstreek op verschillende momenten in het licht te zetten. ‘Hart voor Zaanstad’ organiseert in het kader van 50 jaar Zaanstad een boeiende lezing over ’50 Jaar Zaanstad en 1000 jaar Kerken’. Stadsarcheoloog Piet Kleij zal in deze lezing ingaan over het ontstaan van de eerste kerken in de Zaanstreek en de verdere ontwikkeling hiervan. Een geschiedenis die meer dan 1000 jaar omvat.

De lezing vindt plaats in de Vermaning van Zaandam, Westzijde 82. Aanvang 19.30 uur en inloop vanaf 19.15 uur.  Vrij entree.

Hart voor Zaanstad is een samenwerkingsverband van verschillende voorgangers, kerken en geloofsgemeenschappen in Zaanstad.