Vereniging

Opening Van lompen tot leesvoer

Vrijdagavond werd in de voormalige drukkerij van Out aan het Zaagselpad de expostie “van lompen tot leesvoer” geopend. De heer Van Cooth, voormalig eigenaar van o.a. HAZA papier aan de Lagedijk in Zaandijk, hield een voordracht over zijn werkzame leven. Uit handen van onze voorzitter Ria Koopman kreeg hij het eerste exemplaar van het magazine uitgereikt. Hierna konden de talrijk opgekomen leden en genodigden de tentoonstelling bekijken.

Ria Koopman reikt het 52 pagina’s tellende magazine “Van lompen tot Leesvoer” uit aan de heer Van Cooth.
De heer Van Cooth vertelde over zijn ervaringen in de papierindustrie.
De heer Van Cooth in gesprek met de inrichter van de tentoonstelling Henk de Wit.
Waar eens de drukpersen draaiden is nu de geschiedenis van het papier te zien.
Jan Post en Nico Maas.
De Schoolmeester als bouwplaat.